Antalya Süral Otel

Antalya dedikmi aklımıza mutlaka deniz kum güneş gelir,birde tabiki  Otelleri gelir,Side’nin batısında deniz kenarında büyük yeşil bir alana kurulmuş olan Süral Otel Side’ye dokuz kilometre Antalya Havaalanına elli beş kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.Süral bütün müsafirlerine aynı özenle hizmek etmekten büyük onur duyar.Süral Otel toplamm 372 oda olup 750 yatak kapsitesi ile sizlere hizmet  vermektedir.Bütün odaları sermik döşemeli olup direkt telefon,TV uydu yayınlı,minibar,banyo,wc,video,kiralık kasaları ve deniz manzarası ile herkesi büyülemiş durumdadır.

Süral Otelde bir Ana restaurant bulunmakta 650 kişilik olup,Bir Sahil restaurantları 400 kişilik  öğle yemeği sunmaktadır.Ayrıca 400 kişilik Snack barı,otel içerisinde havuz bar,lobby bar,sahil bar vede disko barları ile sizlere hizmet vermektedir.Sizlerde Tatilinizi en güzel şekilde geçirmek istiyorsanız işte sizlere.

Antalya Süral Otel Rezervasyon Numaraları:

TEL: (0242 ) 763 68  20

FAX: (0242 ) 763 68 30

www.sural.com.tr

Çolaklı Turizm Beldesi Side / Manavgat / ANTALYA

Deniz kıyısına sıfır kilometre olan Süral oteli plajı su kaydırakları,sahilde su sportları ve sörf su kayağı yapabileceğiniz çeşitli olanakları sizlere sunmaktadır.

süral otel spor alanları

Boş  zamanlarınızda teniz sporu yapmayı sevenler için ayrıca iki adet tenis kortu ışıklandırma ve raket ücretli,özel plajı,fitness center,hamam ve bilarda olanaklarını sizlere sunmaktadır.

süral otel resturant

Sizler için 3 öğün açık büfe yemekleri pasta-kek-dondurma  kahve öğleden sonra 15:00 -17:00 kadar servisleri ayrıca 10:00- 00:30 arası sizlere alkollu alkolsüz içeçek gece yemeği 24:00-00:30 arası hizmetleri bulunmaktadır.

süral otel çocuk alanları

Tatilde çocuklarımızın daha iyi şekinde eğlenebilmeleri için onlara ayrıca çocuk alanları bulunmaktadır.

antalya süral otel havuzu

Antalya Süral otelde sizler için bir açık hava yüzme havuzu,bir kapalı yüzme havuzu vede çocuk havuzu bulunmaktadır.her türlü sağlık sorunu olanlar için doktor hemşireler bulunmaktadır ayrıca ücretli olarak çalışmaktadırlar.

antalya süral oteli plajı

Tatilinizde Antalya Süral otelde plajında güneşi denizi bişr arada yaşadınız günün yorgunluğunu masaj salonunda masaj yaptırarak atabilirsiniz ayrıca masaj ücretlidir.

antalya süral otel yemekleri

Birbiirinden deneyimli aşçılar ile sizlere sıcak soğuk açık menü yemek servisleri ile hizmet sunmaktadırlar.

antalya süral otel sahili

Antalya Süaral otellde bulunan imkanları syamakla bitmez ayrcıa Konferans salonu,döviz işlemleri,posta servisi,mini market,hediyelik eşya dikkanı,kuaför,istediğiniz an tatil günleriniz resimlemek için fotğrafçı olanakları ile Anyalya Süral Oteli tercih edin faarkı yaşayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git