Ayçi Otel Gümüşlük – Bodrum

Ayçi Otel’de 6 suit oda olmakla beraberinde toplam 20 odası bulunuyor.Odalarda 2,3ve 4 kişilik konaklama imkanı sunuyor. Tatilde olabilirsiniz fakat hiç yabancılık çekmeyeceğiniz odalarla sizi karşılıyorlar,çünkü gelen olan misafirlerine kendi evinizdeymişsiniz gibi rahat ve konforlu bir mekan sunuyor sizlere..

Bilindiği gibi Gümüşlük balıkçı kasabası olduğu için bu bölgede özellikle deniz ürünleriyle ün salmıştır.. Ayçi Otel’de et,tavuk ve deniz ürünlerinin yanı sıra,fastfood,mezeler ve salata çeşitlerini bulabilirsiniz.. Sabah kahvaltısı için servis bulunuyor. Yarım pansiyon olarak konaklayan misafirleri için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği odaların fiyatlarına dahil oluyor. Oda fiyat ve diğer bilgiler için aşağıda verilmiş olan telefonlardan öğrenebilirsiniz..
Otelin denize uzaklığı 125 m’dir Suit odalar 40 m2 genişliğinde yatak odası,salonu ve Amerikan mutfak ve banyosu bulunmaktadır.

Daha Büyük Görüntüle

Ayçi Otel Gümüşlük Yol Haritası,Nereden Gidilir,Nasıl Gidilir?

Adres:
Gümsan 1 Sitesi Koyu
Gümüşlük / BODRUM
Telefon:
(+90) (532) 634 2702
(+90) (252) 388 6707
Faks:
(+90) (252) 388 6707

Bodrum Gümüşlük Ayçi Otel’in görünümü..

Keyifli tatil günlerinden sonra odanıza çekilip dinlenebileceğiniz şık yataklarından biri.

Bahçe ve havuza bakan balkonu ile aynı zamanda bu güzelliğe karşı dilerseniz tv keyfide yapabilirsiniz..

Plajı kumdan değil lakin fazla kalabalığı sevmeyenler için ve sadece denizin keyfine doymak isteyenlerin tercihi..

Ayçi Otel’in bar ve yemek bölümlerinde dilerseniz et ve tavuk ürünlerinde mükemmel bir mangal keyfi yapabilir,dilerseniz bar bölümünde birbirinden farklı içecekler ile damak tadınızı özelleştirebilirsiniz.

İşte günün sonu.. Karşı kıyıların arkasına doğru yavaşça ilerleyen gün batımını ve denize vuran yansımasını izlemenin zevkine varabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git