Bodrum Ağan Pansiyon

Her kısımdan gelen konuklar ile ağan pansiyonda ucuz,temiz ve kaliteli gereksinim olan herşeyi bulabileceğiniz sade,sessiz ve dinlendirici bir tatil geçireceksiniz. Denize gitmek isteyenler sadece 50m uzaklığındaki alana ulaşabilirsiniz. Ağan Pansiyonu bir aile işletmekte bu yüzden güvenli bir halde konaklayabilirsiniz. Her sabah mükemmel tadların buluştuğu eşsiz bir kahvaltı yapabilirsiniz. Pansiyonun teras bölümündeki eşsiz deniz manzarasını görebilirsiniz.

Daha Büyük Görüntüle

Bodrum Ağan Pansiyon yol haritası,nasıl gidilir,nereden gidilir? (Haritanın ”A” ile gösterdiği bölgedir.)

Adres : Atatürk Cad. No: 75 BODRUM, TÜRKİYE
Tel  : + 90 252 316 21 64
Fax : + 90 252 316 21 64
Gsm : + 90 533 721 53 59

Sevimli bir mekan olan Ağan pansiyon siz misafirlerini yerinde ve memnun edecek şekilde deneyimli çalışanları ile ağırlıyor.

Bütün odalarda wc ve duş bulunmaktadır. Odaların konum özellikleri farklı. Örneğin; 3 kişilik bir oda seçerseniz klima ve tv bulunuyor. İki tek kişilik yatak odalarını isterseniz de,tv,klima ve balkonu bulunuyor. Odalar için ayrıntılı bilgi almak isterseniz yukarıda verilmiş olan telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karşı kıyılara bakarak ve deniz manzarası eşliğinde aile yada dostlarınızla hoş sohbetler yapabileceğiniz bir mekan.

 

Ve işte yeşilin ve mavinin buluşma noktası. Ağan pansiyonun deniz manzarası

Pansiyondan uzaklığı sadece 50 m mesefasinde olan plaj ile kızgın kumlardan serin sulara girerek keyifli ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git