Bodrum Fırsat Oteli

Bodrum Fırsat Otelin Yarımadanın en uzun plajlarından biri olan Gündoğan Plajının hemen başında olan oteli kırk Odası, Restoranları, Barları ve spa sı ile Türk misafirperverliğinin en iyi örneğini sunmaktadır.

Bodrum Fırsat Oteli iki bin yedi den beri işletmesini sürdürdüğümüz otel, plaj kıyısında olması, mimari tarzı, yemyeşil bahçesi ve güler yüzlü personeliyle siz misafirlerimize unutulmaz bir tatil vaat etmektedir.

Otelimiz Gündoğan merkezinde olup Bodrum merkeze uzaklığı yirmi üç kilo metre, havaalanına uzaklığı ise kırk beş kilo metre dir.

Eski adı Farilya olan Gündoğan, tarihi beldesi, sahili ve sahil yürüyüş yolu ile son yılların gözde tatil merkezidir. Sahil boydan boya kumsal olup, pırıl pırıl denizi ve yeşillikleriyle Zeytin, Mandalina, Muz, Nar, Çam Ağaçları, Meşhur ege otları ve çiçekleri  bezeli bir balıkçı yerleşimidir.Balıkçıların ve yatçıların demirlediği balıkçı barınağı da sahile renk katar.

Sörf yapanlar için bir cennet olan bu belde, özellikle St.Apostol Küçük Tavşan adasına gidilen günü birlik tekne gezileriyle, trekking ve yürüyüş yapan doğa tutkunlarına hem doğa hem de tarihi mekanları gezip görme imkanları sunmaktadır.

Kızılağaç Köyü Gerenkuyu Mevkii
Yalıçiftlik, 48400 Bodrum, Turkey

0252 311 0303


Daha Büyük Görüntüle
Bodrum Fırsat Oteli, Bodrum Fırsat Otelin yol haritası, Bodrum Fırsat Oteline nasıl gidilir, Bodrum Fırsat Otelin resimleri.

Bodrum Fırsat Otelinde sizlerde unutulmaz günler yaşayacaksınız

Bodrum Fırsat Otelinde sevdiklerinizle tatilin keyfine varın

yem yeşil bahçesi olan Bodrum Fırsat Otelin resimi

Bodrum Fırsat Otelinde keyifli günler yaşayacaksınız

sizlere özel konforlu odaları olan Bodrum Fırsat Oteli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git