Bodrum Fora Bar

Fora bar Bodrum’da barlar sokağının hemen başında bulunan tarihi bir mekan. Denize sıfır olmasıyla birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar canlı dj eşliğinde sizleri yerinize oturtmayacak enerjiye sahip.Her türlü yerli ve yabancı alkol çeşitlerini bulabilirsiniz. Gündüzleri deniz kenarında kahvelerinizi yudumlayabilir yada akşama doğru gün batımına karşı içkinizi yudumlayabilir,sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Fora Bar Bodrum’da en etkileyici Kale ve Bodrum Koyu manzarasını görmektedir. Bu muhteşem manzara eşliğinde öğle yemeklerinizide yiyebilir,hoş anlar geçirebilirsiniz.Yalnız gece için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Çünkü dj’in performansı sayesinde sabaha kadar dans ve eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.Muhteşem bir müzik arşivi olan Fora Bar’da eğlenirken ve içkilerinizi yudumlarken dev ekranında derbi maçları,formula yarışlarını izleyebilirsiniz.

Daha Büyük Görüntüle

Bodrum Fora Bar yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Adres: Çarşı Mah. Hilmi Uran Meydanı, No:10 Bodrum

Tel:  0 252 316 22 44 – 0 252 316 86 52

Fora Bar Bodrum’un en hareketli ve eğelneceli mekanlardından birisidir..

Gündüz öğle saatlerinde deniz burnunuzun dibinde ve eşsiz manzarası ile öğle yemeklerinizi yiyebilir keyifle içkilerinizden yudumlayabilirsiniz.

 

Akşam bitip yerini geceye bıraktığında mekan farklışır ve yerini discoya bırakarak en hareketli mekan halina gelir..

Bodrum Fora Bar’ın belkide en güzel köşelerinden biri,dost ve sevdiklerinizle beraber sohbet edip,eğlenmek için harika bir mekan. Karşı taraftan görünen yakamoz ve denizin o mükemmel esintisi ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git