Bodrum Gülkan Pansiyon

Gülkan pansiyon Muğla’nın Bodrum merkezinde deniz ve tertemiz doğası ile birlikte,huzurlu ve aynı zamanda eğlenceli ortamın içinde sizleri bekliyor. Pansiyonda temizliği ve rahatı öncelik plana koymuştur. Yapacağınız tatil boyunca konakladığınız mekanı beğenecek ve keyif alacaksınız. Konaklama durumu yarım pansiyon şeklindedir. Pansiyon içinde bulunan odaları geniş,konforlu ve ferah olması ayrıca bir özelliğidir. Gülkan pansiyona ait bahçe içinde eğlencesi bulunmakta. Bulunan barı bu yüzden bahçe içinde ve  dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Bulunduğu bölge merkezi konumda olduğu için dışarıdaki yakın aktivite ve eğlence alanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Büyük Görüntüle

Gülkan Pansiyon yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Adres: Çarşı Mah. Üçkuyular Cad. No:23 Bodrum – Muğla
Tel: (0252) 316 53 08
Fax: (0252) 316 53 08

Gülkan Pansiyondan görünümü,şehir gürültüsünden uzak temiz doğası,denizi ve eğlenceleri ile Bodrum cennetlerinden biri.

Pansiyona ait odalarından biri..

 

Gülkan pansiyonun yatak kapasitesi 14 tanedir. Tekli,ikili ve üçlü olmak üzere dilerseniz daha fazlada yatak seçenekleri veriliyor. Odaların içinde tv,kablosuz internet,saç kurutma makinası,duş kabin,klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Pansiyonun bahçesi geniş olduğundan dolayı burada sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz,ancak dilerseniz akşam yemeği yemek isterseniz pansiyona dahil olmayıp ücret vermek zorundasınız.

Gülkan Pansiyonun bar bölümü bahçe içinde bulunuyor. Yerli ve yabancı her türlü alkol çeşitlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz alkolsüz içeceklerde bulunmakta.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git