Divan Bodrum Hotel

Divan Bodrum Hotel rahatlığı ve konforu sunuyor. Gerçekten  cennet diyebileceğiniz bir mekan. Otelin en büyük özelliği lüksü ve sadeliği bir arada tutmuş olmasıdır. Olabilecek tüm imkanlar mevcut.Hiç birşeyi aklınıza takmanıza müsade etmeyen Divan Bodrum hotel sizin için herşeyi düşünmüş. Size yapmak düşen sadece eşsiz cennetin ve tatilin tadını çıkarmak düşüyor. Bodrum’un yarım adasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Antik kentleri ve tarihi mekanları gezmek için mükemmel bir yer.
Şehir Merkezine 18 km, Petres Kalesi ve sualtı müzesine 20km,mozole 22km,antik tiyatro 25km,alışveriş,eğlence merkezleri ve şehir merkezine 10 dakika uzaklığındadır.

Divan Hotel Bodrum yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Adres: Keleşharim Caddesi No:6 Göltürkbükü 48483 Bodrum Muğla

Tel: 0252 377 56 01    Fax: 0252 377 59 52

Plaj havlusu,şemşiye ve şezlong otele ait olup ücretsizdir.
Çamaşırhane ve mini bar otele dahil olmayıp ücretlidir.

Divan Hotel Bodrum oda kapasitesi 60’dır. Bunlardan 5 standart 8 superior 35 deluxe,7 deluxe pool,4 corner suit,1 deluxe suit odalardan oluşmaktadır.

İstediğiniz arzuya göre oda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Diğer extra oda özellikleri ve oda içinde değişen eşyaları ile zevkinize göre imkan sunuyor.

Divan Hotel girişi manzarası,görselliği ile ilgi çekici ve düğünler için muhteşem bir mekan.

Havuzun gece görünümü ışıklandırması ve maviliğin eşsiz bütünü.

Otelde gündüzleri iskele kısmında güneşlenip denize girebilir ve zamanın tadını çıkabileceğiniz gibi. Akşamları aynı yerin kumsal kısmında muhteşem ve oldukça lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Hotelin restaurant kısmında bir birinden özel ve güzel yemekleri ile damaklarınızı şenlendireceksiniz. Hem yemek yiyip hemde denizin muhteşem manzarası eşliğinde büyülenmemeniz elde değil.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git