Ersan Resort Spa

Ersan Resort  Spa Otel yetmiş bin metre karelik alanda kurulmuştur. Green Park Suites Oteli Ege sularında, mavi bayraklı muhteşem bir denize sahip, özel kumsalı, sakin ortamı, muhteşem tropik bahçeleri, havuzları ve palmiye ağaçları ile çevrili doğal güzellikleriyle misafirlerine evlerindeki rahat ve konforu yaşatan tatil merkezidir.

Otelde standart iki yüz elli altı superior yetmiş iki, aile odası kırk dört, junior suit sekiz, superior suit dokuz, residence dört engelli odası iki toplam üç yüz doksan beş oda, bin yatak bulunmaktadır. Tüm odalarda; balkon, laminat ve halı kaplama, minibar, ulusal ve uluslararası uydu yayınlı TV, split klima, direkt telefon, TV’den müzik yayını, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, tuvalet, emanet kasası bulunmaktadır.

Uluslar arası çapta zengin bir mutfağa sahip Ersan Resort & Spa, on kişiden altı yüz kişiye kadar davet, toplantı ve tüm organizasyonlarınıza Bodrum’un en güzel koyunda sizlere ev sahipliği yapıyor. Tam donanımlı, çok amaçlı toplantı salonları; sizlerin ve katılımcılarınızın toplantı stresinden uzak, keyifli ve verimli görüşmeler yapabilmenize olanak sağlıyor.

Notlar:
Tesisimiz İçmeler mevkiinde bulunmaktadır.
İçmeler Mevkii Pk.357
Bodrum, 48400 Muğla, Türkiye
0252 316 89 80

Daha Büyük Görüntüle
Ersan Resort Spa otel nerede, Ersan Resort Spa otel yol haritası, Ersan Resort Spa yol tarifi, Ersan Resort Spa adresi

Green Park Suites Otelinde sizlerde çok eğleneceksiniz

Green Park Suites Otelinde sizlerde tatilin keyfine varın

sizlere özel konforlu odaları olan Green Park Suites Otelinde tatil başka olacak

sevdiklerinizle birlikte çok eğlenebileceğiniz bir mekan Green Park Suites Oteli

Green Park Suites Otelinde unutulmaz günler sizleri bekliyor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git