Fora Bar

Fora bar Bodrum’da barlar sokağının hemen başında bulunan tarihi bir mekan. Denize sıfır olmasıyla birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar canlı dj eşliğinde sizleri yerinize oturtmayacak .Her türlü yerli ve yabancı alkol çeşitlerini bulabilirsiniz. Gündüzleri deniz kenarında kahvelerinizi içebilir veya akşama doğru gün batımına karşı içkinizi yudumlayabilir,sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Fora Bar Bodrum’da en muhteşem vede etkileyici Kale ve Bodrum Koyu manzarasını görmektedir. Bu muhteşem manzara karşısında öğle yemeklerinizide yiyebilir,güzel vakitlerde geçirebilirsiniz. Akşama doğru yani akşam saatleri yerini geceye bıraktığında ise  aynı şeyi söylemek pek mümkün değil.Dj’in performansı  ve müzikleri ile günün ilk ışıklarına kadar dans ve eğlencenin tavanına çıkacaksınız.Oldukça geniş bir müzik arşivi olan Fora Bar’da eğlenirken vaktinizin nasıl geçtiğini dahi anlayamayacaksınız..

Daha Büyük Görüntüle

Bodrum Fora Bar Yol Haritası,Nereden Gidilir,Nasıl gidilir?

Adres: Çarşı Mah. Hilmi Uran Meydanı, No:10 Bodrum

Tel: 0 252 316 22 44 – 0 252 316 86 52

Fora Bar Bodrum’un en hareketli ve eğelneceli yerlerinden biri. Burada olduğunuzda zamanın su gibi aktığını daha sonra fark edeceksiniz..

Öğle saatlerinde deniz manzarasına karşı çay kahve vb içecekler tüketebiliyorsunuz..

Mekan gündüzleri her ne kadar gecesine göre sakin olsada asıl temposu gece başlamakta ve sabaha kadar sürmektedir..

Bu bölümde ise hem manzaraya karşı,hemde çalan müziklere karşı sevdikleriniz yada arkadaşlarınızla sohbet ederek eğlenceli zamanlar geçirebiliyorsunuz..

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git