Green Nature Resort

Green Nature Resort Otelin yeşil ve mavinin buluştuğu Marmaris’in muhteşem panoraması ile siz saygıdeğer misafirlerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Muhteşem çam ormanları arasındakiGreen Nature Resort Otelin kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı sağladığı imkan ve olanaklarla tatilinizi doyumsuz hale getiriyor.
Otelde kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, gece çorbası’nın servis edildiği bir ana restaurant bulunmaktadır. Ayrıca içkileriniz yudumlayıp tatilinize keyif katabileceğiniz Amphi Bar, Spa Vitamin Bar, Resort Lobi Bar, Club Lobi Bar, Garden Bar olmak üzere beş adet bar bulunktadır.
Güneşin her anını değerlendirmek için tesisin tam ortasında inşaa edilmiş olan iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. yüz metre kare  ve altı yüz elli metre kare büyüklüğündeki havuzlarda yorgunluğunuzu atabilrisiniz. Ayrıca otelde beş değişik uzunlukta ve değişik stillerde kaydıraklar ve çocuklar için iki adet kırk santi metre derinliğinde havuz bulunmaktadır.
Yüksek verim ve işlevselliği hedefleyerek tasarlanan toplantı salonlarında, modern teknik donanımı ile sizlerin istediği büyüklükte ve istediğiniz düzende profesyonel personelle hizmet verilmektedir.
Haftalık program halinde, haftada yedi gün animasyon programları düzenlenmektedir. Sezon dışında standart program minimum dört on iki yaş arası çocuk animasyonu ve çocuk kulübü bulunmaktadır.

Tepe Mh.
27. Sokak, 48700 Marmaris, Türkiye
0252 417 6120


Daha Büyük Görüntüle
Green Nature Resort nerde, Green Nature Resort adresi, Green Nature Resort yol tarifi, Green Nature Resort yol haritası

Green Nature Resort Otelinde sizlerde çok eğleneceksiniz

Green Nature Resort Otelinde unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız

sizlere özel konforlu odaları olan Green Nature Resort Oteli

çocuklarınızla birlikte unutulmaz tatil sizleri bekliyor

yemyeşil doğa manzarası olan Green Nature Resort Otelin resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git