Greenland Hotel

Hotel Greenland, tarih boyunca akıp giden medeniyetlere ev sahipliği yapmış, gökyüzünün masmavi ışığı altında, Toros dağlarının Akdenizin engin sularıyla buluştuğu Fethiye’de sizlere unutulmayacak tatil fırsatını sunmanın ayrıcalığını taşır.

Hotel Greenland sizlere çeşitli aktivite ve servis imkanları sunar. Otelde kaydıraklı açık ve kapalı iki adet havuz, restaurant, havuz bar ve kapalı restaurant bulunmaktadır. Tatiliniz boyunca sağlıklı kalmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz spor salonu mevcuttur. Aynı zamanda çocuklarınız için mini club ve oyun odası bulunmaktadır. Ailenizle birlikte çok keyifle eğlenebileceğiniz bir mekan olan Greenland Hotelinde sizlerde sevdiklerinize tatili keyfini çıkaranlarda olan. Aşağıda görmüş olduğunuz gibi Greenland Hotelin özelliklerini sizler için sayfamıza taşıdık umarız sizlerde Greenland Hotelinde hoş vakitler geçirisiniz.

48300 Ölüdeniz/Muğla

Türkiye
0252 616 79 99


Daha Büyük Görüntüle
Greenland Hoteline nasıl gidilir, Greenland Hoteli nerede, Greenland Hotel yol haritası, Greenland Hotel yol tarifi, Greenland Hotel adresi

Greenland Hotelinden muhteşem manzara resimleri

sizlerde Greenland Hotelinde keyifli tatil geçireceksiniz

yem yeşil doğa manzarası olan Greenland Hoteli

sizler için özel dekoratif hazırlanmış odaları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git