Hapimag Resort Sea Garden – Bodrum

Otelin en önemli özelliği mavi bayrak durumu ile güvence altında olmasıdır. Plajında kum ve çakıl olmak üzere 2 açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı havuzu bulunmakta. Şehir merkezine 17 km havaalanına ise 45 km uzaklığındadır. Otelde 285 standart oda olmak üzere 3 suit oda ve engelliler için özel oda 2 ile toplam kapasitesi 288 odadır.Odaların bir kısmı deniz diğer odalar ise bahçe ve veya havuza bakmaktadır.

Daha Büyük Görüntüle

Hapimag Resort Sea Garden – Bodrum Yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Hapimag Resort Sea Garden Hotel

P.K. 3, Yaliçiftlik
TR-48400 Bodrum

Telefon:+90 (0) 252 311 12 80
Faks:  +90 (0) 252 311 12 81

Hapimag Resort Sea Garden Hotel’e ait konaklama ve otel özellikleri içinde neler olduğuna bakabilirsiniz.

Hapimag Resort Sea Garden Hotel yapılan aktiviteler ve çocuklar için yapılan durumları görebilirsiniz.

Hapimag Resort Sea Garden Hotel’in suit odaların bir görünümü. Otelde standart odalar dışında 3 suit oda bulunmaktadır.

İster eğlenmek arzusuna kapılıp dans edebileceğiniz istersenizde arkadaş ve dostlarınızı alıp muhabbetin dibine vuracağınız sakin mekanlar mevcut. Yerli ve yabancı alkol çeşitleri isterseniz de alkolsüz içeceklerde içebilirsiniz.

Otelin sizlere sunduğu bir birinden özel ve eğlenceli su sporları ile hoş aktiviteler yapabilirsiniz. Eğer rüzgara karşı meydan okumak istiyorsanız sörf yapmak size göredir.

Şayet siz su sporlarına hakim iseniz bunu kendi başınızada yapabilir,değilsenizde uzman eğitmenler sayesinde bu etkinliklere katılabilirsiniz. Su sporlarında kano,banana(muz) rüzgar sörfü ringo gibi bir çok etkinlikler bulunmaktadır.

Formunuzdan geri kalmak istemiyor zinde ve sıkı bir yaşamı bırakmam diyenler için ve bu işi sevenler için otelin ayrı fitness salonu mevcut.

Otelin sağlık ve spor bölümünde fitness olmak üzere yüzme havuzu,Türk hamamı,jakuzi,sauna ve masaj sistemleri bulunmakta. Burada hem kendinize bakıp formunuzu koruyabilir, vücut bakımınızı yapabilir,hemde belkide bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Muhteşem bir koyda bulunan Hapimag Resort Sea Garden Hotel Bodrum’un eşsiz cennetlerinden bir yer daha sunuyor. Yeşilin mavinin birleştiği yer olan bu otel size güzel ve unutlmaz bir tatil geçirtecektir.

Ve son olarak akşama doğru denizin sesi ile karşı kıyıların tepelerinden gün batımı izlemek güzel bir tatilin ilk akşamını bitirmek. Huzur verici..

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git