Kefaluka Resort – Bodrum

Şehir gürültüsünden uzak lakin eğlenceye ve dinlenmeye çok yakın eşsiz deniz maviliğini ve doğası ile bütünleşen Kefaluka Resort  Hotel   tercih etmelisiniz.Standart oda,aile odası,deluxe oda,engelli odası,junioe Suit ve Suit odalar bulunkatadır. Bunlar dışında özel spa bölümünde ise 10 farklı masaj odası 2 sauna,buhar odası,Türk hamamı,macera duşu,dinlenme alanları cilt ve vücut bakımlarıkapalı jakuzive havuzu bulunmaktadır. TurgutReis şehir merkezine ve Turgutreis Marina’ya 10 km,Bodrum şehir merkezine 25km,Milas Bodrum Havaalanına 60 km,dalaman havaalanına 255 km,İzmir havaalanına ise 260 km uzaklığındadır. Otele ulaşmak için TurgutReis’e vardığınızdan sonra sahili takip ederekte ulaşabilirsiniz.

Kefaluka Resort  Hotel   yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Adres: Barış Manço Cad. No:63 AKYARLAR – TURGUTREİS – BODRUM
Tel : +90 252 311 03 90   Fax : +90 252 393 87 20

 

Otelde olan konum ve özellikler için listeye bakabilirsiniz.

Aktivite özellikleri ve çocuklar için neler bulunduğu burada gösterilmektedir.

Birbirinden güzel alan ve mekanlarına göre tatiliniz çok güzel olduğu kadar bir o kadar da eğlenceli ve dinlendirici geçecektir.

Standart oda sayısı toplam 150’dir. 2 yetişkin ve 1 çocuk alacak şekilde hazırlanmıştır.

Konaklamalarda aile odasının sayısı 120’dir. 3 yetişkin 1 çocuk yada 2 yetişkin 2 çocuk olarak hazırlanmıştır.

Engelli oda sayısı 4’tür. 2 yetişkin ve 1 çocuk almaktadır. Herşey rahatlıkla ve konforlu özel sisteme sahip olarak tasarlanmıştır. Havuzlar için kullanımı kolay asansör sistemi vardır.

Junior suit 26 adet odası bulunmakta. 3 yada 2 yetişkin ve çocuk kapasitesinde,deniz manzaralıdır.

Gözlerden uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız; sizlere özel 7 adet pavillion’lar mevcuttur.

Eğlencenin doruklarına çıkmak isterseniz birbirinden farklı su sporları mevcuttur. Yelkenli ve katamaran için sertifikanız gerekmekte. Bunlar dışında. Kano,rüzgar sörfü,yelken okulu,banana(muz),ringo,su kayakları,sürat teknesi gibi daha nice aktiviteleri bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git