Lablanche Resort&Spa Bodrum

Lablanche  Resort Spa hotel,Muğla’nın Bodrum bölgesindedir. Muteşem bir koyda denize 0,otogara 30km,havaalanına 60km,şehir merkezine ve barlar sokağına 10km uzaklığındadır. Yönetimin,tedarikçilerin ve personelin kalitesi ile sizlere koşulsuz memnuniyeti sunacaktır.Otelin neredeyse tamamı huzur dolu ve hafifliğini hissedebilirsiniz. Hem yetişkinler için hemde çocuklar için özel çok güzel aktviteler sunuyor. Odalar konum olarak standart,aile,delux ve engelliler için ayrı dört özel odalar ve oriental,jacuzzi,senior, king suitler olarak ise dört’de ayrılmıştır. Plaj ve havuzları (açık ve kapalı havuz) ile bar ve restoranları ile eşşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Alışveriş,doktor,bilardo,tenis korktu için aydınlatması,masaj,çocuk bakıcısı,dalgıç okulu,kuru temizleme,internet cafe ve kuaför hizmetleri ücretlidir.

Oda olanaklarında ise sadece telefon kullanımı ücretlidir.

Çocuklar için mini club 4-12 yaş arası için hizmet veriyor. Ve evcil hayvan kabul edilmiyor.

Daha Büyük Görüntüle

 

Nereden gidilir,nasıl gidilir?

La Blanche Resort&Spa Bodrum hotel’in standart odalarından bir örnek. Standart odalarda toplam 131 adet bulunmaktadır.

Otelin delux odasından bir örnek. Eşsiz manzarası ile burada kalmak,uyumak ve uyanmak pahabiçilemez. Delux odalar toplam 80 adettir.

Delux odaya ait özel banyosu. Herşey tam istenildiği gibi döşenmiş ve dekore edilmiş. Bir otelde değil sanki evinizde gibi hissedebilirsiniz kendinizi.

Ve işre delux odanın en can alıcı yeri yani balkonu. Karşıdaki küçük adacıklara bakarak;denizin ve gökyüzünün eşsiz maviliğine kapılıp ister yemek yerseniz isterseniz oturup dinlenirsiniz. Sizin zevkinize bağlı. Her ne yapmak isterseniz bu manzaraya karşı yapılmalı.

Engeller aşmak içindir diye boşuna denilmiyor. Ve onların tatil yapmaya hakkı yok diye bir kuralda olamaz. La Blache Resort titizlikle üzerinde durmuş. Odaların görünümleri aynı yalnız ben sadece banyosu nasıl diyenler yada düşünenler için sadece bu görüntüyü koyuyorum. 362 odası bulunan otelde 4 adet özel engelli odaları bulunmaktadır.

Restaurant kısmında sabah,öğle ve akşam yemekleri servis edilmektedir. Türk ve dünya mutfaklarından istediğiniz arzuya göre çeşitler bulabilirsiniz.

Mangal sevenler için en can alıcı sahne bu olmalı diye düşünüyorum. Canınız eğer mangal çekerse otelin ayrı restoran bölümünde bir birinden farklı ve lezzetli yemekler mevcut.

Deniz,kum,güneş ve yemekler derken insan eğlenmekte ister. İşte buda bir club’ten örnek. Dj eşliğinde kurtlarınızı dökmek istiyorsanız ve sabaha kadar eğlencenin tavanına vurmak istiyorsanız burası tam size göre.

Otelin önden görünümü. Neredeyse denizin ortasına kadar uzanan burnu ve karşıda görünen adacıklar ile eşsiz bir tatil eşsiz bir deniz sizi bekliyor. Mavinin,huzurun buluştuğu yer.

La Blanche Resort&Spa Bodrum otelin tepeden görünüşü ve akşam manzarası. Otelin kendisi kadar içindeki faaliyetlerde çok güzel. Üzerinden yorgunluğunuzu almaya adeta hazır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git