Letoonia Club Hotel

Letoonia Club Hoteli Muhteşem Güney Ege Denizinin sahillerine bakan ve yeşillikler içindeki Likya yarımadasında konuşlanmış Club & Hotel Letoonia, Akdeniz’in en ünlü tatil köylerinden biridir. Bungalow odalarda konaklayan misafirler, yüzme havuzuna, spor etkinliklerine, fantastic yiyecek ve içeceklere, spa merkezine ve eğlence ortamlarına kolayca ulaşabilirler. Tesisimiz, günün her saati güneş alan, iki kilo metre uzunluğunda üç adet özel sahile sahiptir.

Otel ve klüp kısmında olmak üzere toplam üç adet açık havuz (iki tanesinde çocuk bölümü bulumaktadır), otel kısmında bir adet kapalı Thalasso Terapi havuzu, Mini Club’te bir çocuk havuzu ve bir kaydırak havuzu bulunmaktadır.

Letoonia sizleri ana binadaki odaların yanı sıra, yeşillikler içindeki yarımadaya üzerine serpiştirilmiş bungalow odalarda ağırlıyor. Odalar temiz ve özenle dekore edilmiştir. Her bir odada, Türkiye’nin başka yörelerinde görülmeyen ve tamamen bu yöreye özgü olan türk mimarisinin özelliklerini taşıyan, ağaç oyma tavan süslemeleri ile kaplıdır. Ana bina ve bungalow odaların tavanlarında bulunan bu ağaç işlemeler, ünlü mimarımız Nail Çakırhan’ın özel desenleri olup, doğal bir ortam soğutucu işlevi görmektedir. Bütün odalarda banyo, SAT TV, emanet kasası, saç kurutma makinesi ve klima bulunmaktadır.
Paçarız Burnu Mevkii Mugla
48300 Fethiye, Turkey
0252 614 4966

Daha Büyük Görüntüle

Letoonia Club Hotel nerede, Letoonia Club Hotel yol tarifi, Letoonia Club Hotel yol hartası, Letoonia Club Hotel adresi

 Letoonia Club Hotelinde muhteşem bir tatil sizleri bekliyor

Letoonia Club Hotelinde sevdiklerinizle birlikte tatilin keyfine varın

sizler özel konforlu odaları olan Letoonia Club Hotelin resimleri

deniz manzaralı yemyeşil doğa güzelliğiyle sizlerde tatilin keyfine varın

sizlerde Letoonia Club Hotelinde unutulmaz günler geçirebilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git