Red Lion Club&Bar – Bodrum

Red Lion Bar&Club,yaz gecelerinde serinleten güzel kokteylerinizi içebilirsiniz. Gündüz saatlerinde Bodrum’un kale manzarasına karşı içkinizi keyifle yudumlayabilir,dilerseniz sahilde denize girip,sezlonlarda güneşlenebilirsiniz. Yüksek seste müziğin temposuna kapılıp,eşsiz ışıklandırmasıyla coşma imkanı sunuyor. İçeride alkol dışında dilerseniz alkolsuz içeceklerde içebilirsiniz. Sizi bir an bile yerinize oturtmadan tüm enerjinizi burada dökebilirsiniz. Günün erken saatlerinde başlıyor hareketlilik ve gecenin sonuna kadar devam ediyor. Sizlere kaliteli bir eğlence sunan Red Lion,personeli ise hoş dakikalar geçirmeniz için çalışıyorlar. Bodrum’da Kumbahçede yer alan mekan sahile yakın ce Cumhuriyet caddesindedir. Gece hayatının kalabalığı ve barların fazla olması ile barlar sokağı olarakda bilinmekte.. Gündüzleri plaj hizmeti vermekte,gece olduğunda ise yerini dansa,ritme ve eğlence bırakmaktadır.

Daha Büyük Görüntüle

Red Lion Club&Bar Yol Haritası,Nereden Gidilir,Nasıl Gidilir?

Adres: Cumhuriyet Caddesi NO : 137  BODRUM / TURKIYE

TEL: +90 252 316 3748

FAX: +90 252 313 5639

 

Gündüz saatlerinde başlayan hafif müzikleri yerini geceye bırakarak R&B,London Cub,Sound ve aynı zamanda House müzikleri ile eğlencenizi tavana çıkartabilirsiniz.

Dünyaca ünlü yerli ve yabancı içkiler farklı tatlarda kokteyler ve alkolsüz içecekler ile eğlencenizi 2 kat daha fazla yaşayacaksınız.

Mekanın içinden görünümü..

İster oturarak istersenizde ayakta dans ederek eğlenebilirsiniz. Mekan içinde partilerde olmaktadır..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git