Sivas otelleri

Sivasın harika birbirinden muhteşem otelleri gezilmeye görmeye değerdir.evinizin rahatlığını bulabileceğiniz şık ve modern dekorlarla dizayn edilmiş sivasın en güzel otelleri yerli yabancı tüm turistlerin beğeni ile tercih ettiği mekanlardır.kaplıcaları ile meşhur sivas otelini kesinlikle görmelisiniz.otellerin bir çoğuna özel aracınız olmadan da ulaşımı kolaylıkla gidebileceğiniz yerlerdir.4 yıldız tarihi eserlerle anlatılmış ve doğa manzarası full tıme özellikte olan sivasın otellerini incelemeye ne dersiniz….sıcaktan bunalanlar için mutlakla uğrak yeri olabilir sivas……

 

Sivas ilinin şehir merkezinde olup muhteşem manzarası ile harika güzelliktedir.otelde 114 oda bulunmaktadır.4 yıldızlı harika bir oteldir.

Sivasın merkezindedir.tarihi ve kültürün göbeğindedir adeta.otel 70 odalıdır.günün her saatinde hizmet alabileceğiniz restauranttı  mevcuttur.

Sivasın turizm yönünü en iyi şekilde tanıtan bir oteldir.yerli ve yabancı misafirlerin uğrak yeridir.sivasın en muhteşem otellerinden bir tanesidir.

Otelin en büyük özelliği rahat dizaynı ve iç mekan dekorunun şıklıkta döşenmiş  olmasıdır.şehir ve doğa manzaralı bu otelin 28 oda 48 yatak kapasaitesi ile modern ve ferah dinlenme tatil alanı ile doludur..

Otel şehir merkezine 20km.tren garına ise 2km,otogara ise 3 km mesafededir.ozaları şık tarzda dekor edilmiş.3 suit,24 double olup toplam oda sayısı 27 dir.

Evinizin rahatlığını bulabileceğiniz harika doğa manzaralı bu otel sivas kayseri cd.yeni otogar yanında bulunmaktadır.

kaplıcaları ile meşhur sivas oteli yerli ve yabancı trustlerin uğrak mekanıdır..

Sivas’a 35 km.kaplıca alanında yer almaktadır.Hizmeti sıcakkanlı,gezilmeye değer tarihi anlatan antikalarıyla insanı cezbedecek bir oteldir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git