Sunny Garden Nilüfer Otel

Sunny Garden Nilüfer Otelin yirmi bir suit, yirmi bir standart oda olmak üzere toplam kırk iki  oda bulunmaktadır. Standart odalarda; tv, klima, telefon, saç kurutma makinesi, tuvalet, banyo, balkon veya teras bulunur. Suitlerde ise; oturma ve yatak odası, tv, minibar, klima, telefon, saç kurutma makinesi, balkon veya teras, çay ve kahve takımı mevcuttur.

Yiyecek ve İçecekler

Dünya Mutfağının ve Türk Mutfağının lezzetleri hazırlanmaktadır. sekiz ve on birarası açık olan açık ve kapalı alakart restoranlar, yirmi dört saat açık havuz bar, kahvaltı, snack menü, deniz ürünleri, vejeteryan mutfağı, soft içecekler ve yerli alkollü içecekler beğeninize sunulmaktadır.

Boş Zaman ve Eğlence

Açık havuz, çocuk havuzu, havuz bar, disco, plaj, şemsiye&şezlong, at ve jeep safari, özel gece organizasyonları imkanları ile eğlence sizi bekliyor.

Ulaşımi

Turgutreis – Akyarlar, Karaincir Koyu’nda yer almaktadır. Karaincir plajına iki yüz elli metre, Turgutreis’e sekiz kilo metre, Bodrum’a on dokuz kilo metre, Bodrum Havaalanı’na bir saat mesafede yer almaktadır. Otelin önünden Bodrum ve Turgutreis’e otuz dakika’da bir dolmuş geçmektedir.

Yali MH. Akdeniz CD. Lale SK. NO. 12
48401 Бодрум, Турска

0252 357 7636


Daha Büyük Görüntüle
Sunny Garden Nilüfer Otelin yol haritası, Sunny Garden Nilüfer Oteline nasıl gidilir, Sunny Garden Nilüfer Otelin resimleri.

Sunny Garden Nilüfer Otelinde sizlerde unutulmaz tatilin keyfine varın

birbirinden farklı Sunny Garden Nilüfer Otelin resimleri

sizlerin konforuna uygun tasarlanmış odaları olan Sunny Garden Nilüfer Oteli

Sunny Garden Nilüfer Otelinde tatilin keyfine varın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git