Alta Park Gümbet

Bodrum’da rahat ve huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız Alta Park Hotel tercihleriniz arasında olmalıdır. yüzon odası ve sunduğu farklılıklar sayesinde harika bir tatil geçireceksiniz. Gümbetin merkezinde barlar sokağına çok yakın olan otelimizde dilerseniz yüzme havuzundan faydalanabilir, dilerseniz sizi hiç bir ücret almadan getirip götürecek olan servis aracıyla Gümbet veya Bitez plajlarından birine gidebilirsiniz.

Yüzon oda ve üçyüzelli yatak kapasiteli olan Alta Park Gümbet otelin bütün odalarında duş, tuvalet, saç kurutma makinesi, balkon, telefon, televizyon ve kilma bulunmaktadır.

Alta Park Gümbet Otel’de yüzme havuzu, çocuklar için özel havuz, bar, masa tenisi, dart ve haftada bir gün canlı müzik vardır. Otel snack barı, üçyüzelli kişilik açık, yüzelli kişilik kapalı restaurantı ile herşey dahil olarak hizmet vermektedir.

Alta Park Gümbet Hotel’in etrafında restaurantlar, barlar sokağı, dükkanlar, alışveriş merkezleri ve Gümbet Pazar alanı bulunmaktadır.
Spor aktiviteleri arasında Dart, Masa Tenisi, Tavla – Dama bulunmaktadır.

Adres: Zakkum Caddesi Nergiz Sokak No:28 (Gümbet Pazar Yeri Alt Tarafı)
Gümbet – Bobrum Muğla 48400 Türkiye
Telefon: +90 252 319 73 19
Fax       : +90 252 319 73 13


Daha Büyük Görüntüle
Alta Park Gümbetin resimleri, Alta Park Gümbetin yol haritası, Alta Park Gümbetine nasıl gidilir, Alta Park Gümbetyol haritası.

Alta Park Gümbet Otelinde keyifli günler yaşayın

Alta Park Gümbet Otelinde sizlerde sevdiklerinizle birlikte tatilin keyfine varın

sizlere özel konforlu odaları olan Alta Park Gümbet Oteli

Alta Park Gümbet Otelinde tatilin keyfine varın

Alta Park Gümbet Otelin birbirinden farklı resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git