Bodrum Uğur Pansiyon

Uğur pansiyon Bodrum’un merkezinde yer almaktadır. Sakinlik ve huzur içinde,şehir gürültüsünden uzak bir aile pansiyonudur. Uğur Pansiyonu tercih etmek isterseniz eğlencelerden ve çeşitli aktivitelerden uzak kalmazsınız. Kumbahçe ve paşa tarlası plajına,Halikamas disco ile aynı zamanda rahmetli Zeki Müren’in eseleri sergilendiği Zeki Müren müzesine sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. Kendi aracınızla gelmek istersenizeğer, pansiyona ait olan otoparkı bulunuyor. Güzel bir mekanı olan Uğur pansiyon aile içi,dost veya arkadaşlarınızla güzel bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Bodrum Uğur Pansiyon,yol haritası,nereden gidilir,nasıl gidilir?

Adres  : Kumbahçe Mah. Rasathane Sok. No : 13 Bodrum / MUĞLA
Telefon : 90 (252) 316 21 06
 Gsm :     90 (533) 399 20 16 -/- 90 (554) 822 02 21

Bodrum Uğur pansiyon temiz,huzurlu ilgi ve alaka gösteren bir yer arıyorsanız işte size o mekan.

Pansiyonun normal odalarından bir görünümü. Yorulduğunuz zaman yumuşak yataklarında dinlenebilirsiniz.

3 katı,10 odası ve 27 yatağı olmaktadır. Bulunan tüm odalarda klima,tv,tuvalet, 24 saat boyunca sıcak suyu ve wireless interneti bulunmakta. Eğer yanınızda getirebileceğiniz bilgisayaraınız yok ise; pansiyona ait olan masa üstü bilgisayar ile ücretsiz faydalanabilirsiniz. Uğur pansiyonun 1. +  3. kattında 5 oda bulunmakta. Orta katında ise pansiyonun sahipleri kalmaktadır.  Uğur pansiyonda oda ve kahvaltı şekilde çalışıyorlar. Eğer siz dilerseniz sadece oda için rezerve de alabilirsiniz.

Her hafta sadece salı,perşembe ve cumartesi günleri akşam 18:00’da Uğur kaptana ait 54 kişilik teknesiyle ücretsiz güneşin batışını izlemek için mehtap turu düzenlemektedir.

Pansiyona ait teras bölümünde sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ancak akşam yemekleri verilmemektedir. Şayet siz dilerseniz dışarıdan sipariş ettiğiniz yiyecek yada benzeri içeceklerinizi terasta yiyebilirsiniz.

Bodrum Uğur Pansiyon’dan görünen eşsiz Bodrum kalesi manzara eşliğinde görülmeye değer bir mekan.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git