Crystal Hotel Bodrum

Crystal Hotel Bodrumnda  günbatımı, Tavşan Adası ve balık restaurantları ile ünlü ve en güzel köylarından birisi olan Gümüşlük Beldesindedir. Otelimiz dört yıldızlı olup, yüz atmış yedi oda, üç yüz otuz üç yatak kapasitesine sahip olmaktadır.

Muhteşem Ege Denizi’nin kusursuz manzarasına sahip olan Crystal Hotel Bodrum, eşsiz flora zenginliği ile konuklarını adeta büyülemektedir. Begonviller, yaseminler, palmiyeler, zambaklar, muz, zeytin ve limon ağaçları ve daha yüzlerce birbirinden özel çiçeklerle süslenmiş peysaj yapısı ile otelimiz, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından kaçan tatilcilerimizi Ege Denizi’ nin hoş esintisiyle karşılamaktadır.

üç Açık yüzme havuzu, ik çocuk yüzme havuzu ile bunaltıcı yaz sıcaklarında ferahlatıcı serinliği hissedin. Eşsiz botanik bahçesinin kucağındaki havuzlarda doyumsuz sohbetlerin tadına varın. Crystal Hotel Bodrumun oda özellikleri deniz manzaralı Balkon, Banyo-Duş, Fön Makinası, Kiralık Kasa (Ücretli), Minibar, Split Klima, Telefon, Televizyon, Uydu sistemi bulunmaktadır. Aşağıda hazırlamış olduğum sayfada görmüş olduğunuz gibi Crystal Hotel Bodrumunda sizlerde tatil yapacağınız mekanı yakından inceleyebilirsiniz.

Gumusluk, Bodrum
Null, 0 Bodrum, Turkey

0252 388 7040


Daha Büyük Görüntüle
Crystal Hotel Bodrumun resimleri, Crystal Hotel Bodruma nasıl gidilir, Crystal Hotel Bodruma nasıl gidilir.

Crystal Hotel Bodrumdan sizlerde tatil yapmanın keyfine varın

ailenizle birlikte Crystal Hotel Bodrumdan tatil yapma imkanına sahip olun

sevdiklerinizle birlikta tatilin keyfine varın

özel ve konforlu odaları olan Crystal Hotel Bodrum

çılgınlar gibi eğleneceğiniz Crystal Hotel Bodrum

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git