Green Park Suites

Green Park Suites Oteli denize sıfır seksen bin metre kare alan içinde yaklaşık yüz metrelik plajıyla Turunç Merkeze yüz metrelik yürüme mesafesindedir. Çam ağaçlarının ve doğal bir peyzaj içinde kaybolan, iki ve üç katlı beş konaklama binası ve hizmet birimlerinin bulunduğu altı binadan oluşuyor. Tüm yapılar yoğun ve nitelikli taş duvar işçiliğiyle yumuşatılmış, insancıl, duyarlı bir mimari yanaşım sergiliyor. Konaklama binaları restaurant, havuz, bar, gibi genel kullanım ve aktivite alanlarından etkilenmeyecek mesafede bulunuyor.
Denizden ve tepelerden gelen esintilerin serinletici etkisi ve nem oranının ortalama yüzde otuz beş gibi düşük bir seviyede seyretmesi sıcak yaz aylarında tesise ayrıcalıklı, ferahlatıcı bir mikroklima sağlıyor.

Tesisimizin umumi alanları için yüz elli kişilik teras restoran,elli kişilik kapalı restoran, iki adet bar yirmi dört saat hizmet veren resepsiyon, elli kişilik konferans salonu, çok amaçlı spor alanı, otopark, Her köşesinden eşsiz manzarayı seyretme olanağı tanıyan güneşlenme alanları. yüz yetmiş beş metre kare yüzme havuzu ve Pool-Bar’ ın bulunduğu alan akşamları konukların en popüler köşesi, çocuk havuzu, oyun salonunda masa tenisi, bilardo, iskambil, tavla, nargile alanı ve mini çocuk parkını bulunmaktadır.

60 Evler Caddesi
48700 Marmaris (Mugla), Türkiye
0252 476 7193

Daha Büyük Görüntüle
Green Park Suites nasıl gidilir, Green Park Suites nerede, Green Park Suites yol tarifi, Green Park Suites yol haritası, Green Park Suites adresi

Green Park Suites Otelinde sizlerde çok eğleneceksiniz

Green Park Suites Otelinde tatilin keyfine varın

yemyeşil doğa manzarası olan Green Park Suites Otelin resimleri

sizlerde Green Park Suites Otelinde unutulmaz tatil keyfini yaşayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git