Sedative Boutique Hotel & Spa

Sadeliğin,zarifliğin ve şıklığın mimari yapısı ile doğaya uyum içinde olan Sedative Boutique Hotel sıradan bir tatil değil hem bir ev hayatı hemde dolu dizgin eğlenceleri ile sizleri misafir etmektedir. Otel’in kendi bünyesinde olan gulet ve sürat tekneleri ile günü birlik olarak yapılan turları ile sizlere ayrıca denizin bir başka keyfini yaşatma imkanıda sunmaktadır.4 ayrı bölümde, toplam 31 süit oda bulunuyor. Çoğunda jakuzi bulunan, tamamı deniz manzaralı odalar, çam ağaçları arasından panoramik deniz manzaralı balkonlara açılıyor. Özel plajı, özel iskelesi ve deniz suyu ile doldurulmuş iki adet deniz manzaralı özel açık yüzme havuzu sizlere  gün boyu farklı seçenekler sunmaktadır.
Ana Havuz
Konumu: Açık
Uzunluğu: 25 m. x 10 m.
Derinliği: 1,40 m.
Özel Havuz
Konumu: Açık
Uzunluğu: 8 m. X 3,5 m.
Derinliği: 1.40 m.
Hamam, sauna, buhar odası ve deniz manzaralı masaj odalarıyla sizlere rahatlatıcı deneyimleri sunan Sedative Boutique Hotel & SPA’da açık hava, deniz manzaralı fitness ekipmanları da bulunuyor. Dalış, Golf, Trekking gibi alternatif aktiviteler için de Sedative Boutique Hotel & SPA cazip imkanlarda sunmaktadır.. Bodrum-Milas Uluslararası Havaalanı’na 30 dakika (20km) ve Bodrum kent merkezine 15 dakika (8km) uzaklıktadır.


Daha Büyük Görüntüle

Sedative Boutique Hotel & Spa,Yol Haritası,Nereden Gidilir,Nasıl Gidilir?

 

Sedative Boutique Hotel & SPA
Adres:Emin Anter Bulvarı Zeytinli Kahve Mevkii No:1 Kaynar
Torba Bodrum Muğla
Tel: 0 252 337 12 00 (pbx)
Fax: 0 252 337 11 20

 


Sedative Bodrum Boutique Hotel & SPA SedativeBodrum

Sedative Boutique Hotel & Spa Genel Görünümü..

Superior suite,Honeymooner suite,Premiun suite,Junior suite ve Begonvilla olarak dört ayrı bölümde 31 suit oda bulunmaktadır.

Otel’in kendine ait olan sürat teknesi ve yelkenli ile farklı bir tatil yapabilirsiniz..

Sedative Boutique Hotel & Spa mükemmel bir manzaraya sahip ve bu manzara karşısında rahatlamak ise sizin hakkınız..

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git