Turunç Otel – Marmaris – Muğla

Ulaşımı: Adından da belli olduğu gibi Turunç köyüne yakın bir konumda olan büyük bir otelimizdir. Dalaman Uluslararası Havaalanı’na araba ile 1,5 saat, Marmaris’in 20 kilometre güneyinde  deniz kıyısında yer almaktadır.. Kumlu sahile sahip olup  ve kendine ait  olan özel koy içinde bulunmaktadır.

Turunç otelinin odaları: Dört blok üzerinde toplam 320 odası  ve 710 yatak kapasitesine sahiptir.  İki yüz altmış standart odası , 24 tane aile odası ve  36 bağlantılı odası vardır. Bağlantılı odalar kalabalık aileler için yada toplu gelen turistler için ayarlanan odalardır.

Odaların özellikleri: Odalarında balkon, küvet, banyo, wc,  klima, saç kurutma makinesi,  telefon, tv , uydu  minibar gibi  imkanları siz değerleri müşterilerine sunmaktadır.

Eğlence ve aktiviteleri :Otelde ücretli ve ücretsiz olmak üzere bazı aktiviteleri bulunmaktadır.2 yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı havuz,  Türk hamamı, sauna, sağlık merkezi, su sporları, jet ski, surf, deniz paraşütü, banana, ringo, kano, pedalbot, dalış merkezi, tenis, basketbol, sahil voleybolu, masa tenisi, amerikan bilardo, dart, aerobik, su jimnastiği, mini klüp, oyun bahçesi, fotoğrafçı, mağaza, internet, kuaför bulunmaktadır.Ayrıca  Türk gecesi, anfitiyatro, mini disco, plaj imkanları gibi eğlenceleri de  bulunmaktadır.

Ulaşabileceğiniz telefon numarası:   444 1 838

Turunç otelin uyduda görüntülü haritası……

Otelin gördüğünüz gibi dağ yamacında ki güzel görüntüsü..

Turunç otelin akşam ışıklarla en güzel  görünüşü….

Denize sıfır plajı ile tam bir tatil köyü….

Açık havada bulunan lokantası turistlerin tam ilgi odağı….

Restaurantında yeni yapılan değişikliklerle en güzel hali…

Aile odaları ise tam bir rahatlık yeri …..

Motorlarla yapılan eğlencelerde misafirlerin eğlenmesi gözle görülmesi lazım…..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git