Crystal Greenbay Resort

Crystal Greenbay Resort Otelin Farklı sıcak mimarisi, muhteşem doğası ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, çam ağaçlarıyla çevrili sahilinde göl görünümünde iki yüz elli metre uzunluğunda, ince kumlu özel plajı, toplamda sekiz yüz yirmi beş metre kare alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve iki adet su kaydırağı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir.

atmış bin metre kare  alanda, üç bin sekiz yüz elli metre kare otel ana binası ve dör yüz elli metre kare otel bahçesi olarak yerleşen otelde toplam iki yüz yetmiş oda bulunmaktadır. Odaların elli dört adedi direk deniz manzaralı, atmış üç adedi deniz manzaralı, yetmiş yedi adedi bahçe ve orman manzaralı, elli iki adedi iç bahçe manzaralı, yirmi beş adedi mini bahçe manzaralı, yedi adedi sadece orman manzaralı olup, iki yüz yetmiş sekiz adet oda mevcuttur. Crystal Greenbay Resort otelin odalarda; laminant ve seramik zemin, split klima, özel kasa, uydu yayını LCD-TV, mini bar, direkt telefon, kartlı kilit sistem bulunmaktadır. Crystal Greenbay Resort otelin yol hatritasını tanıtım videosunu aşağıdaki  hazırlamış olduğum sayfada görebilirsiniz.

Kuyucak Mah. Kazıman Sok. No:82

Bodru

Telefon: (0216) 709 0 709 

m, Muğla, Türkiye


Daha Büyük Görüntüle
Crystal Greenbay Resort otelin resimleri, Crystal Greenbay Resort otelin yol haritası, Crystal Greenbay Resort oteline nasıl gidilir.

Crystal Greenbay Resort otelinde farklı kareler

Crystal Greenbay Resort otelinde sizlerde tatlin keyfini çıkarın

yeşillikler içerisinde bir mekan olan Crystal Greenbay Resort oteli

tatil yaparken aynı zamanda masaj yaptırma imkanınada sahipsiniz

keyifli ve konforlu odaları olan Crystal Greenbay Resort oteli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git